Teklif Al

EFA Resmi Türkiye Distribütörü

EFA Resmi Türkiye Distribütörü
EFA Resmi Türkiye Distribütörü
EFA Resmi Türkiye Distribütörü

EFA Büyükbaş Mezbaha Ekipman Kataloğu

İNDİR

EFA Kesme Makinaları Kataloğu

İNDİR

CANTEK, EFA ürünlerinin Türkiye'deki resmi distribütörüdür.
EFA

Mezbaha ve et işleme tesisleri üreten ve tüm dünyada anahtar teslim kurulumlar gerçekleştiren CANTEK, müşterine tek firma ile çalışmanın rahatlığını ve güvencesini sunar. Et tesislerinde müşterilerin tüm ihtiyaçlarının karşılanması adına CANTEK, mezbaha ekipmanlarında dünyanın önde gelen markaları ile çalışır.

EFA, kırmızı et üretim tesislerinde kullanılan proses makinalarında geniş ürün gamına ve yüksek kalite anlayışına sahiptir ve alanında dünyanın lider üreticilerdendir. CANTEK, Türkiye ve bağlı bölgelerde EFA’nın resmi distribütörüdür.

CANTEK; EFA ürünlerinin satış, sarf malzeme tedariği ve satış sonrası servis hizmetlerini bir arada sağlamaktadır. EFA sertifikasyonu sahibi, uzman ve deneyimli kadrosuyla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını belirleme ve ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulma konularında gereken tüm donanımlara sahiptir. Bunun yanında hızlı ve etkili çalışan geniş teknik ekibiyle, yedek parça ve satış sonrası servis alanlarına müşterisine maksimum fayda sağlamayı hedefler.  Orijinal EFA ürünlerinin en kısa sürede eksiksiz temin edilmesi ile en doğru ve güncel servis standartlarının yakalanması için düzenli EFA eğitimleri alan CANTEK ekibi, CANTEK kalite standartları doğrultusunda EFA’nın ürün gücünü müşterilerine taşımaktadır.


EFA Yetkili Teknik Servis Eğitim Sertifikalarımız

Sertifika 1 - Sertifika 2